вівторок, 26 лютого 2019 р.

Особистість Степана Бандери досить неординарна і займає важливе місце в історії українського визвольного руху. Багато хто називає його символом боротьби за свободу українського народу. Все своє дитинство він провів у невеликому містечку Львівської області, де поступово вирощувався його дух і формувалися погляди на життя.
22 лютого учасники хореографічного гуртка "Фламінго" та батьки мали змогу побувати у садибі роду Бандерів м.Стрий. З розповіді екскурсовода учні дізналися про те, що жителі міста Стрий шанують пам'ять своїх земляків. Тому, приклавши чимало зусиль у 2010 році був відкритий музей видатному політичному діячу Степану Бандері. Відкриття музею родини Бандери було приурочено до сто першої річниці з дня народження лідера ОУН. Музей розмістився в будинку, де Степан провів свої юні роки. Експозиція розділена на п'ять окремих кімнат і підвальне приміщення. Тут учні пройшлися стежками дитинства апологета національної ідеї, а також познайомилися із усіма членами його родини. У музеї зібрана величезна кількість особистих речей, документів і фотографій, які були ретельно підібрані і систематизовані працівниками місцевого краєзнавчого музею "Верховина".
Також учні побачили пам'ятник "Будителям"- єдиний в Україні пам'ятник-триптих, який відкритий у Стрию 24 серпня 1995 року. У цьому монументі увічнені Тарас Шевченко, Іван Франко та Леся Українка. Саме вони були одними з найактивніших будителів українців. Тому друга назва монумента - Пам'ятник українським Будителям.
Учні, вчителі, батьки щиро вдячні голові Шегинівської ОТГ Кривейку І.М., начальнику відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Клемрі М.І., дирекції школи за сприяння та надану матеріальну допомогу для проведення екскурсії.



                      













У рамках методичної декади у школі проведено методичний тиждень "Від креативного вчителя до креативного учня". Тиждень поєднував різні напрями роботи вчителів: калейдоскоп відкритих уроків, семінари-практикуми, майстер-класи, виставки. Педагоги прагнули показати свою майстерність і знання інтерактивних, проектних та інформаційно-комунікативних технологій. З упевненістю можна стверджувати, що більшість педагогів на високому рівні володіє сучасними освітніми методиками і технологіями, активно використовують і поширюють їх у професійному середовищі. Наступний тиждень присвячений педагогічній майстерності класних керівників. Ми впевнені, що виховні заходи, заплановані на цей тиждень, будуть не менш цікаві і спрямовані на підвищення рівня самоосвіти, збагачення перспективного досвіду та на розвиток творчої, креативної особистості.

















понеділок, 25 лютого 2019 р.

У Шегинівській ЗОШ І-ІІІ ст. 21 лютого відзначили Міжнародний день рідної мови.
Вчителем української мови та літератури Дилян Галиною Любомирівною було проведено конкурс на кращого знавця рідної мови серед учнів 5-6 класів.
Учнівське самоврядування «Калина» організувало конкурс стінгазет, присвячених рідній мові.







20 лютого -- пам'ятний день -- День Героїв Небесної Сотні.
З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності та завдяки яким змінено хід історії нашої держави у Шегинівській ЗОШ І-ІІІ ст. сьогодні було проведено загальношкільну лінійку.
Учні 4 класу (класний керівник Букса У. П.) розказали про біль держави та втрату молодого покоління української нації, запаливши Свічки пам'яті. Стецина Юстин виконав пісню «Не моя вина». А учасники хореографічного гуртка «Фламінго» (керівник Вінокурова Р. В.) виконали флешмоб «Ми одна сім'я» та «Над землею тумани».